Курс долара до рублю в Чернігові на сьогодні

USD/RUB
  •  

Обмін валют - фіноперація, яка користується великим попитом по всьому світу і в нашій країні зокрема. В Україні не бракує організацій, що надають послугу конвертації грошових коштів, але далеко не кожна таке установа змінює валюту без залучення в процес української гривні. А між тим, людей, яких цікавить крос-курс долар рубль, не так вже й мало. Це і туристи, і фрілансери, і ті, хто заробляють на різниці котирувань.

Від чого залежить співвідношення рубля до долара?

Оскільки економіки Російської Федерації і Сполучених Штатів Америки досить розвинені, уряди цих країн не втручаються в процес формування вартості держзнаків. Їх ціна підпорядковується ринковим законам, отже, змінюється при порушенні паритету попиту і пропозиції. Вільний курс рубль долар найчастіше коливається з наступних причин:

  • різко збільшуються темпи інфляції, а заходи, що вживаються Кабміном по їх регуляції, не дають позитивного ефекту;
  • додатково випускаються банкноти та інші цінні папери на тлі стагнації або спаду економіки;
  • не ростуть виробничі потужності і ВВП;
  • відсутні інвестиції;
  • зростає сума держборгу і беруться нові кредити;
  • різко збільшується імпорт або експорт, порушуючи економічний баланс;
  • держбюджет занадто тісно пов'язаний зі світовими цінами на сировинні ресурси і обсягами їх продажів.

Інші фактори, що впливають на курс долара до рубля

Крім фінансово-економічних аспектів, курс долара до рубля чутливий і до інших обставин, через які він може просідати. Зазвичай таку реакцію викликають різні кризи і конфлікти, що переходять в гостру фазу, соціальна напруженість, викликана незадовільною, на думку населення, роботою керівництва держави. Розбурхувати курс долар рубль також може через стихійні лиха, що торкнулися більшу частину територій держави, а також з причини високої активності чорного ринку. На тлі дестабілізації суспільно-політичної обстановки спекулянти навмисно нагнітають паніку, щоб витягти максимум вигоди з кожної угоди. Саме тому звертатися до фізичних та юридичних осіб, які працюють на фінринку без ліцензії, не варто.

Де можна дізнатися точний курс долара до рубля на сьогодні?

Актуальний курс долара до рубля на сьогодні щодня публікується на офіційному сайті НБУ, при цьому котирування встановлюються напередодні ввечері після припинення міжбанківських торгів. Протягом наступного дня вони можуть змінюватися, і в обов'язки Нацбанку входить оперативне коректування значень.

Також співвідношення рубля до долара можна подивитися на спеціалізованих фінансових сайтах-агрегаторах, веб-сторінках комерційних і держбанків і обмінних пунктів, які надають послугу крос-обміну. Однак цифри, заявлені цими організаціями, нерідко трохи відрізняються від офіційних, оскільки в них додатково закладено комісію та інші збори. З огляду на цей нюанс, слід уточнювати точний коефіцієнт перекладу рублі в долари саме в тій фінустанови, в якій планується операція.

Де можна законно і безпечно перевести долари в рублі?

Здійснити обмін вільно конвертованої валюти (ВКВ), не порушуючи чинне законодавство України, можливо тільки в банку або в сертифікованому обміннику. Але навіть великі банківські установи не завжди працюють безпосередньо з двома іноземними валютами, а якщо і переводять долари в рублі, то роблять це зі значним комісійним збором. Таким чином вони прагнуть компенсувати збитки, які несуть, не привертаючи в транзакцію нацвалюту. Крім цього, в банківських установах часто немає зовсім або не вистачає іноземних купюр, що створює труднощі клієнтам.

Щоб уникнути цих проблем при обміні рублів в долари, варто відразу звертатися в обмінники. Конвертація є їх основною діяльністю, тому всі кошти, з якими вони працюють, завжди є в наявності, а висока конкуренція в цій сфері змушує фірми залучати нових і утримувати постійних клієнтів цікавими пропозиціями.

Вигідний курс долара до рубля та інші переваги нашого обмінного пункту в Чернігові

Жителі Чернігова та області, які хочуть перевести долари в рублі і рубль в долар, повинні звернутися до нас. Досить тривалий стаж роботи у фінансовій сфері говорить про нашу благонадійність, а наявність сайту з простим інтерфейсом і зрозумілим меню значно спрощує співробітництво. Зайшовши на веб-сторінку, можна в реальному часі моніторити обстановку на фінринку, дізнатися крос-курс долар рубль, оформити підписку на повідомлення про зміни котирувань і забронювати певну суму коштів. Тут же в розділі «Контакти» знаходиться інформація про режим роботи відділення та його контактний телефон.