Курс рубля до гривні в Чернігові на сьогодні

RUB/UAH
 •  

В Україні обмін грошей становить істотну частку всіх фіноперацій. Українці давно звикли використовувати іноземну валюту, як засіб накопичення заощаджень і платежів. Грошові знаки Російської Федерації входять в число найбільш популярних варіантів валютних накопичень. Пов'язано це з територіальною близькістю держави і родинними зв'язками жителів обох країн. Саме тому багатьох наших співвітчизників досить часто цікавить курс рубля до гривні на сьогоднішній день.

Як формується курс гривні до рубля?

Співвідношення валютної пари залишається незмінним протягом тривалого часу тільки в разі активного втручання держави в його утворення. Фіксуючи котирування на одному рівні або в рамках заданого коридору, уряд змушений витрачати золотовалютні резерви. Така монетарна політика часто застосовується в недемократичних та економічно нерозвинених країнах. Утримання курсу рубля до гривні створює сильний тиск на і без того «шкутильгаючу» економіку, що може привести до дефолту, банкрутства країни, залежно від кредиторів та інших неприємних наслідків.

Для держави найкращим варіантом держрегулювання є відпускання курсу гривні до рубля у вільне плавання. В цьому випадку вартість грошей, як і будь-якого іншого товару, підпорядковується ринковим законам і формується за принципом паритету попиту і пропозиції, а нацвалюта може девальвувати через наступні випадки:

 • стрімкі інфляційні темпи, які не вдається стабілізувати;
 • відсутність зростання ВВП, занепад виробничих потужностей;
 • незадовільний стан платіжного і торгового балансів;
 • великий розрив в розмірах процентної ставки;
 • неефективна стратегія уряду по залученню великих інвестицій;
 • безліч міжнародних кредитних зобов'язань.

Очевидно, що при стабільно зростаючих мікро- і макроекономічних показниках курс гривні до рубля зміцнюється, а цінність нацвалюти на світовій арені підвищується, як і довіра населення до неї.

Ситуативні або кон'юнктурні чинники, що впливають на курс рубля до гривні

Навіть на тлі сприятливої фінансово-економічної обстановки вільний, або як його ще називають, плаваючий курс рубля до гривні може коливатися. Зазвичай це відбувається при появі або загостренні криз і конфліктів, настанні стихійних лих великого масштабу, а також активності чорного ринку в період сезонного підвищення попиту на валюту. Великий попит на певні держзнаки провокує спекулянтів до маніпуляцій з котируваннями не на користь клієнта, тому щоб не залишитися в збитку, переводити у них рублі в гривні і навпаки не варто.

Де можна законно і безпечно обміняти рублі в гривні?

Згідно з українським законодавством здійснювати купівлю-продаж грошових одиниць можуть тільки банки і обмінні пункти, що мають ліцензію на ведення подібної фінансової діяльності. Однак співпраця з державними та комерційними банківськими структурами, незважаючи на те, що вони пропонують хороший курс рубля в Чернігові, нерідко супроводжується різного роду незручностями. Це може бути невідповідний графік роботи або місцезнаходження, черги в касі, відсутність або нестача запитуваних купюр, ліміти на конвертацію та інше.

Всіх цих проблем можливо уникнути, якщо звернутися до сертифікованого обмінника. Конвертація по актуальному курсу рубля до гривні - основний профіль їх діяльності, тому всі гроші, з якими вони працюють, завжди є в достатній кількості. Більш того, сильна конкуренція в цьому сегменті фінансового ринку змушує організації боротися за клієнтів. Для цього вони роблять вигідні пропозиції і заявляють максимально привабливі умови, за якими можна купити рубль або продати його.

Привабливий курс рубля в Чернігові та інші причини звернутися саме до нас

Вибір надійної та безпечної обмінки - серйозна справа, на яку можна витратити багато часу і сил, адже дана організація повинна відповідати таким критеріям:

 • наявність дозвільної документації;
 • пристойний час роботи і хороша репутація;
 • своєчасне оновлення курсу гривні до рубля і по відношенню до інших іноземних валют;
 • значний асортимент грошових одиниць;
 • широкий спектр послуг, що надаються;
 • сучасне технічне оснащення кас;
 • наявність розгалуженої мережі філій.

Щоб спростити собі задачу, необхідно відразу звернутися за консультацією. Ми працюємо в цій сфері досить довго, пропонуємо вигідний курс рубля. Чернігів - не єдине українське місто, де є наші представництва, а сучасна система безпеки відділень гарантує захист наших клієнтів. Наша додаткова перевага - сайт, на якому можливо відстежити котирування і замовити послугу повідомлень про їх зміни, а також уточнити режим роботи і адреса чернігівської філії. Зареєстровані відвідувачі мають можливість отримувати додатковий профіт від участі в реферальній програмі.