• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід
Назад до списку валют

Актуальний курс злотого до гривні в Чернігові на сьогодні

PLN/UAH
 •  
Грошові перекази

Щоб вислати гроші друзям, родичам або партнерам по бізнесу, не потрібно більше витрачати час чергу на банки і термінали. Звертайтеся за послугою швидких грошових переказів в «KІТ Груп». Наша компанія має ряд переваг:

 • швидкі грошові перекази по Україні;
 • прийом зношених валют;
 • щоденний графік роботи;
 • ліцензія НБУ;
 • мінімальна комісія;
 • з усіма угодами суворо конфіденційні;
 • цілодобовий консультаційний сервіс.

У нашому відділенні ви зможете перерахувати гроші відразу після заповнення заявки, відкривати рахунок не потрібно. Дізнатися більш детальну інформацію можна на сайті нашої компанії. Наявність Ліцензії гарантує безпеку співпраці з Kit Group.

Будь ласка, зв'яжіться з нами по телефону +380504070024 для уточнення деталей.

Графік роботи: Пн-Пт 9:00-19:00

Online обмін

Шановні клієнти! Скориставшись послугами наших партнерів https://obmenat.com/, Ви можете швидко і надійно зробити обмін Ваших електронних грошей, вивести вашу валюту на Privat, і в готівку з мінімальними відсотками. OBMENAT - готовий завжди йти на зустріч клієнту.

Тривалий час курс злотих до гривні цікавив тільки жителів сусідніх з Польщею областей і тих, хто часто відвідував цю країну з особистими або робочими візитами. Однак після введення безвізового режиму між Україною і Євросоюзом популярність грошових знаків Унітарної республіки в нашій країні істотно зросла. При безвізі дуже багато українців відкрили для себе можливість активно подорожувати або заробляти за межами батьківщини. В обох випадках їм необхідно міняти злоті в гривні і навпаки. Щоб робити це з вигодою, слід регулярно моніторити фінансовий ринок і аналізувати його тенденції для прогнозування найбільш сприятливого періоду для конвертації.

Що лежить в основі формування курсу гривні до злотого?

Перше, від чого залежить курс гривні до злотого - це ступінь втручання держави в процес його утворення. Якщо уряд в «ручному» режимі утримує котирування на певному рівні, то, відповідно, вони не будуть змінюватися. Зате буде зменшуватися золотовалютний запас і знижуватися економічні показники. При такій монетарній політиці фіксування вартості валюти може здійснюватися повністю або частково. Часткова фіксація злотого до гривні знаходиться в рамках заданого валютного коридору, і Кабмін починає вживати коригувальні заходи тільки в разі виходу ціни за позначені межі.

Виконання зобов'язань щодо збереження коефіцієнта обміну валюти лягає важким тягарем на економіку і не дає їй розвиватися. Для її розвитку необхідно відпустити курс злотий/гривня в «вільне плавання». В таких умовах він буде ґрунтуватися на ринкових принципах, головний з яких - паритет попиту і пропозицій.

Чинники, що викликають коливання плаваючого курсу злотий/гривня

Цінність польських грошових знаків, виражена в нацвалюті, безпосередньо корелює зі станом економіки обох країн. При стагнації і падіння економічних показників держзнаки починають закономірно девальвувати. Також дестабілізацію курсу злотого провокують такі чинники:

 • високі темпи інфляції;
 • відсутність зростання ВВП і виробничих потужностей;
 • емісія, або додатковий випуск банкнот та інших цінних паперів;
 • недостатня кількість інвестицій;
 • збільшення держборгу;
 • великий обсяг міжнародних кредитів.

Крім фінансово-економічних факторів, на курс польського злотого до гривні впливають і інші аспекти, наприклад, загострення суспільно-політичної кризи, поява воєнізованого вогнища напруги, наступ стихійного лиха. Примітно, що на тлі цих обставин активізується чорний ринок і своїми діями посилює негативні тенденції. Спекулянти, підтримуючи ажіотаж, користуються підвищенням попиту на інвалюту в своїх інтересах для отримання надприбутку від купівлі-продажу злотий-гривня та інших валютних пар. Відповідно, клієнти «міняйл» залишаються в збитку, тому співпрацювати з фізичними та юридичними особами, які працюють без ліцензії, не варто.

Де можна вигідно і законно перевести злоті в гривні?

Не порушуючи чинного законодавства України, перевести злоті в гривні в Чернігові можливо двома шляхами:

 1. Звернутися в комерційний або держбанк, який працює з валютою Польщі.
 2. Знайти благонадійний обмінний пункт і обміняти гроші там.

У першого способу є істотні недоліки. Незважаючи на збільшення поширення держзнаків західного сусіда, все ще далеко не кожна банківська структура працює з ними або має їх в достатній кількості. До слова, банки закладають в коефіцієнт обміну злотий-гривня велику комісію, частину якої вони витрачають на зарплату всього колективу працівників і фізичний зміст відділень. З огляду на ці мінуси очевидно, що вигідніше звертатися в сертифікований обмінник. У такій банків не виникає проблем з нестачею валюти або лімітами, оскільки конвертація валют є її основною профільною діяльністю. Обмінники, конкуруючи між собою за клієнтів, пропонують перевести злоті в гривні на дуже привабливих умовах і з мінімальним комісійним збором.

Як обміняти гроші за хорошим курсом злотого в Чернігові?

Для цього слід звернутися в наш чернігівський філія. На підтвердження цього факту говорять кілька моментів. По-перше, ми працюємо досить довго в цій сфері і робимо це абсолютно законно і прозоро. По-друге, пропонуємо клієнтам хороший курс злотого. Чернігів - далеко не єдине місто, в якому є наші відділення, обладнані за останнім словом техніки для повної безпеки відвідувачів. І ще одна наша перевага - наш сайт. На веб-сторінці користувачі можуть моніторити котирування, замовити послугу безкоштовних повідомлень про зміни курсу гривні до злотого, а також уточнити контактний номер телефону та місце розташування офісу-представництва.