• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід
Грошові перекази

Щоб вислати гроші друзям, родичам або партнерам по бізнесу, не потрібно більше витрачати час чергу на банки і термінали. Звертайтеся за послугою швидких грошових переказів в «KІТ Груп». Наша компанія має ряд переваг:

 • швидкі грошові перекази по Україні;
 • прийом зношених валют;
 • щоденний графік роботи;
 • ліцензія НБУ;
 • мінімальна комісія;
 • з усіма угодами суворо конфіденційні;
 • цілодобовий консультаційний сервіс.

У нашому відділенні ви зможете перерахувати гроші відразу після заповнення заявки, відкривати рахунок не потрібно. Дізнатися більш детальну інформацію можна на сайті нашої компанії. Наявність Ліцензії гарантує безпеку співпраці з Kit Group.

Будь ласка, зв'яжіться з нами по телефону +380504070024 для уточнення деталей.

Графік роботи: Пн-Пт 9:00-19:00, Сб 10:00-16:00

Курс валюти в Чернігові на сьогодні

Відкритість кордонів породжує великі можливості для заробітку і подорожей, що, в свою чергу, збільшує попит на обмін валют в Чернігові та інших містах України. Сьогодні грошові одиниці інших країн є не тільки способом накопичення і заощадження на чорний день, але і можливістю вільно пересуватися за межами нашої країни. Звичайно ,виникає багато питань при придбанні валюти:

 • де купити?
 • яку валюту?
 • за яким курсом?
 • рівень безпеки при операції?
 • «вживу» або онлайн і т.д.

Обміняти гроші інших держав на гривню і навпаки можна в численних банках або ж фінансових компаніях, що працюють за ліцензією.

Але поряд з офіційним ринком існує і неофіційний (чорний) ринок, курс валют в Чернігові там може бути і вище в порівнянні з ліцензованими конкурентами, але за безпеку угоди, крім клієнта, ніхто не відповідає.

При виборі місця придбання валюти потрібно враховувати не тільки найкращу ставку, але і рівень безпеки операції. Чисельність факторів і їх вибір стане визначальним для місця скоєння валютної операції з купівлі/продажу грошових одиниць.

Офіційне котирування валют встановлює Національний банк України відповідно до підсумків торгів на біржі. Цей курс і є базовим маркером для інших банків і фінансових компаній при встановленні свого власного курсу. Національний банк визначає вартість гривні до найбільш поширених іноземних валют, як американський долар, євро, російський рубль кожен робочий день після завершення торгів на міжбанківському ринку.

Коли найкращий курс обміну валют?

Експерти кажуть про те, що у коливання курсу є закономірність, яку можна відстежувати. Вплив зовнішніх факторів, внутрішня політика країни є визначальними в зростанні або падінні курсу валют в той чи інший період.

За останні кілька років була відзначена тенденція на зростання курсу взимку і зниження його до літа. Восени так само виділяють деякі коливання курсу. З цього випливає, що купувати валюту краще ближче до літа, а продавати взимку, але в будь-якому випадку перед здійсненням операції необхідно все зважити

Фахівці відстежують і коливання курсу в рамках кожного календарного місяця, як правило, він не так сильно змінюється, як може на поточний рік, але їх рекомендації так само можуть зберегти ваші заощадження. Так, вони рекомендують покупку здійснювати в першій половині місяця, коли національна валюта стабільніша, а також продавати іноземну валюту в другій половині.

Крім того, найкращі дні для покупки валюти - середа і четвер, оскільки в понеділок фінансовий ринок тільки «прокидається» після вихідних, до середини тижня відбуваються угоди, що і призводить до зниження курсу валют на сьогодні в Чернігові. Дані закономірності справедливі для американського долара, з євро не все так однозначно, так як курс залежить від гривні через долар.

Як зробити правильний вибір обмінника валют в Чернігові?

Чернігів - місто з багатою історією, він також є одним з туристичних центрів України. Такий статус означає збільшення рівня комфорту послуг, що надаються для іноземних туристів, в тому числі - і обмін валют. Як і в більшості обласних центрів України, здійснити операцію з обміну валют в Чернігові не складає труднощів. Досить просто прийти в будь-яке відділення банку і ви можете конвертувати гроші в необхідну валюту. В крайньому випадку, можна скористатися послугами чорного ринку курсу валют Чернігова.

Але вибираючи такі шляхи вирішення проблеми, можна втратити на:

 • котируванні;
 • часі;
 • безпеці.

Правильніше було б проаналізувати поточний стан ринку іноземних грошових одиниць, зважити ризики і втрати при здійсненні операції. Але навіть при високому рівні діджиталізації пошук курсів різних банків і обмінників валют в Чернігові в мережі може затягнуться, стрибаючи з посилання на посилання просто втрачається час. Також не у всіх обмінників можуть бути сторінки в мережі, а у випадку нестабільного курсу валют відстежити курсову різницю в різних банках практично нереально. З іншого боку, можна зробити це самостійно, відвідавши всі обмінники міста Чернігова, але в даному варіанті можливі такі недоліки:

 • втрата часу при переміщенні по місту;
 • відсутність необхідної суми для обміну;
 • складність з відстеженням швидко мінливого курсу.

На відміну від онлайн пошуку, витрата часу буде дуже великою і не факт, що після проведення аналізу, можна все-таки здійснити операцію, адже гарантію безпеки зможуть дати тільки ліцензовані точки продажу.

Високий рівень конкуренції на ринку мультивалютного обміну змушує його гравців боротися за клієнта. Провести конвертацію легко і безпечно може практично будь-який оператор. Але запропонувати максимально вигідний курс десятками напрямів - тільки той, хто володіє:

 • значними резервами у всіх затребуваних валютах;
 • рахунками вищого статусу відомих платіжних систем;
 • картами преміального рівня провідних банків;
 • розгалуженою мережею обмінних пунктів в великих населених пунктах.

Щоб провести швидкий і вигідний валютний переклад, необхідно ретельно вибирати агентства. Багато обмінників встановлюють необґрунтовано високі комісії і обмінні курси. Такі методи дозволяють наживатися на разових операціях. Ми ж націлені на постійну співпрацю з клієнтами. Для нас важлива репутація, тому ми не нав'язуємо непотрібних послуг.

Які переваги обміну в нашій обмінці в Чернігові?

 1. Надійність. Присутність на фінансовому ринку України не один рік підтверджує надійність компанії та її успішну роботу, як результат – задоволені клієнти.
 2. Життєвий цикл. Курс, який відповідає ринковим показникам і змінюється відповідно до рівня фінансового ринку.
 3. Зручне розташування. Нас не потрібно довго шукати, всі відділення розташовані максимально близько до основних магістральних шляхів міста Чернігова.
 4. Високий рівень безпеки клієнтів. Ми не вимагаємо документів для проведення обміну, тому наші клієнти можуть бути спокійні на рахунок своїх персональних даних. Наші обмінні пункти обладнані всіма необхідними засобами безпеки для роботи в сфері обміну валют.
 5. Можливість поміняти основні валюти: американський долар, євро, російський рубль, польські злоті, англійський фунт.

Також ви можете скористатися сайтом компанії для перегляду актуального курсу на сьогодні в Черкасах тієї чи іншої іноземної валюти, переглянути динаміку курсів за останній період і підібрати на мапі відділення в якому плануєте зробити операцію.

Також на сайті можна залишити ваш контактний номер телефону, потім наші співробітники передзвонять самі і дадуть відповідь на ваші запитання.