0800330761

Курс євро до долару в Чернігові на сьогодні

EUR/USD
  •  

Для жителів України давно стало звичним переводити гривневі накопичення в долари або євро. Проста купівля або продаж валюти, як правило, питань не викликає, але іноді виникає необхідність зробити обмін двох іноземних валют. Можна просто продати за гривні одну валюту і купити іншу, а можна провести конвертацію в один крок - через крос-курс. Другий спосіб більш простий і часто більш вигідний. У будь-якому випадку, не варто поспішати в найближчий обмінник. По-перше, операції з парою євро долар проводять не всі обмінні пункти. По-друге, крос-курси і умови конвертації валют в різних місцях можуть істотно відрізнятися.

Обмін і вигідний курс євро до долара в Чернігові

Найзручніший варіант валютного обміну - через віртуальний конвертер. Онлайн-обмінники економлять час, позбавляють від транспортних витрат і зазвичай пропонують більш вигідні курси, ніж банки. Але це варіант для тих, хто змінює електронні гроші. Для обміну готівкових існують такі способи:

  • через касу банку;
  • в стаціонарних обмінних пунктах;
  • на чорному ринку валют.

Варіант обміну на чорному ринку краще виключити відразу. Звичайно, у валютних спекулянтів курси виглядають більш привабливо, і запитувані грошові знаки, як правило, завжди є в наявності навіть при загальному дефіциті валюти на ринку. Вдаватися до послуг вуличних мінял небезпечно: можна легко попастися на вудку шахраїв і залишитися без грошей. Крім того, такі угоди протизаконні і караються штрафом з конфіскацією самої валюти. Краще звертатися в каси банків та обмінники приватних фірм, що працюють за ліцензією НБУ.

Переваги приватних обмінників:

  1. Подовжений режим роботи.
  2. Якісний сервіс - без зайвої тяганини, бюрократичних формальностей і довгих черг.
  3. Часто більш вигідні умови обміну (кращий курс, відсутність комісій).
  4. У солідних обмінних компаній завжди є власний веб-сайт, де можна заповнити попередню заявку, ознайомитися з актуальними курсами, графіком зміни котирувань і т.п.
  5. Можливість забронювати суму і зафіксувати поточний курс євро до долара перед поїздкою в відділення обмінника.
  6. Комплекс додаткових послуг: знижки для постійних клієнтів, цілодобова підтримка по телефону гарячої лінії, супровід до машини і т.д.

У Чернігові оптимальні умови конвертації валют надають обмінники компанії KIT GROUP. У нас ви завжди зможете знайти кращий курс євро долар, забронювати необхідну суму і зробити обмін у зручний для вас час.

Конвертація валют: пара євро долар

Серед валютних пар, з якими працюють обмінники України, пара євро-долар є однією з найпопулярніших. На сьогоднішній день це дві ключові світові валюти. Вони служать надійним засобом зберігання капіталів, домінують в міжнародній торгівлі і користуються стабільним попитом практично в будь-якому куточку світу.

Євро (EUR) - єдина валюта країн, що утворюють Єврозону, вона була введена в обіг в 1999 році. З тих пір 19 європейських держав прийняли євро в якості своєї офіційної грошової одиниці. Ще кілька країн використовують його, не будучи членами ЄС: за домовленістю з ЄЦБ - Ватикан, Монако, Андорра, Сан-Марино, без домовленості - Чорногорія і Косово. Рухи курсу євровалюти досить складно прогнозувати, тому що практично будь-яка новина про зміну економік країн Єврозони може викликати несподівані скачки котирувань в бік збільшення або в бік зниження. Валютний курс євро до долара росте при несприятливих змінах в економіці США і при позитивних новинах з Єврозони.

Американський долар (USD) - офіційна грошова одиниця Сполучених Штатів Америки, яка була затверджена урядом США в 1785 році після проголошення незалежності країни від Великобританії. В наші дні долар використовується в якості внутрішньої валюти не тільки на своїй історичній батьківщині, але і в ряді інших країн з доларизованою економікою: Панама, Сальвадор, Еквадор та інші. Це головна торгова, інвестиційна і резервна валюта світу. Варто зазначити, що в міру зміцнення євровалюти і накопичення негативних тенденцій в економіці США курс долара до євро і роль американської валюти в якості резервного і платіжного засобу поступово знижувалися.

Крос курс євро долар

Конвертація грошей з однієї іноземної валюти в іншу проводиться по так званому крос-курсу. Це інструмент, який допомагає зробити обмін, минаючи нацвалюту. Без крос-курсу довелося б спочатку обміняти євровалюту на гривню і лише потім купити долари. Крос-курс спрощує цей процес, дозволяючи здійснювати конвертацію безпосередньо - без залучення вітчизняних грошових знаків. Крос-курс говорить про те, скільки одиниць котируемой інвалюти потрібно заплатити, щоб придбати одну одиницю базової. Так, крос курс євро долар показує, скільки американських грошових знаків доведеться віддати за 1 євро. Використовується і крос курс долар-євро, але частіше другий в парі ставиться більш дешева валюта - для зручності і наочності.